2011

2011-12-17 Basket Basket Tongeren – Cuva Houthalen Derde Nationale A

2011-12-10 Basket Basket Tongeren – BC Ninane Derde Nationale A

2011-12-03 Gymnastiek Hasselt AGD AGD Provinciale Voorronde Dames I-niveau

2011-12-02 Zaalvoetbal Fortuna Lindenhof Zutendaal – ZVC United Tongeren Futsal Derde Nationale B

2011-11-26 Handbal United HC Tongeren – RK Vojvodina EHF Cup Winners’ Cup Derde Ronde

2011-11-23 Volley Datovoc Tongeren – Asterix Kieldrecht Beker van België Kwartfinale

2011-11-17 Basket Hasselt BT – Strombeek BBC Tweede Landelijke A

2011-11-13 Volley Wevoc Wellen – Uvoc Uikhoven Eerste Divisie A

2011-11-12 Volley Hevoc Hees – VC Retie Eerste Divisie A

2011-11-06 Basket Stevoort BBC – Hasselt BT Tweede Landelijke A

2011-11-05 Handbal United HC Tongeren -HC Visé Oefenwedstrijd

2011-11-04 Zaalvoetbal ZVC Onbetong Tongeren – ZVK Hasselt Store Futsal Derde Nationale B

2011-11-01 Basket Bilzerse BC – Basket Lummen Beker van Limburg Provinciaal Zestiende Finale

2011-10-29 Volley Sparvoc Lanaken – Volley Haasrode Leuven B Eerste Divisie A

2011-10-15 Volley Warsco Units Eisden – VCK Bolderberg Eerste Nationale

2011-10-12 Basket Basket Tongeren – Belgacom Liège Basket Beker van België Achtste Finale

2011-10-08 Basket Hasselt BT – Sparta Deerlijk Tweede Landelijke A

2011-10-02 Volley Datovoc Tongeren- Volley Haasrode Leuven Eredivisie

2011-10-01 Basket Basket Tongeren – K-Kontrol Lommel Derde Nationale A

2011-09-24 Volley Kivola Riemst – Jaraco As Eerste Divisie A

2011-09-18 Handbal HB Sint-Truiden – DHC Meeuwen Eerste Nationale

2011-05-22 Basket Sterrenmatch Heren Sterrenmatch Heren

2011-05-22 Basket Sterrenmatch Dames Sterrenmatch Dames

2011-05-14 Badminton BBAC Masters BBAC Masters

2011-05-14 Zaalvoetbal Pibo Tongeren – Eurosport Bocholt Miniemen Beker van Limburg Finale

2011-05-07 Basket Cuva Houthalen – Basket Tongeren Beker van Limburg Finale

2011-05-06 Basket Vatana Beringen – Maasmechelen Juniors Beker van Limburg Finale

2011-04-25 Volley Sparvoc Lanaken – Avoc Achel Beker van Limburg Finale

2011-04-16 Handbal United HC Tongeren – Achilles Bocholt Eerste Nationale Play-offs

2011-04-16 Handbal Fémina Visé – Achilles Bocholt Eerste Nationale Play-downs

2011-04-10 Handbal HB Sint-Truiden – DHW Antwerpen Eerste Nationale

2011-04-09 Volley Hevoc Hees – KVC Racing Genk Eerste Divisie A

2011-04-05 Basket Basket Tongeren – Kangoeroes Boom Beker van Vlaanderen 1/2 Finale

2011-04-02 Volley Kivola Riemst – Wevoc Wellen Eerste Divisie A

2011-04-01 Basket Basket Tongeren – BC Ninane Derde Nationale B

2011-03-26 Volley Hevoc Hees – Sparvoc Lanaken Eerste Divisie A

2011-03-20 Basket Basket Tongeren – Point Chaud Sprimont Derde Nationale B

2011-03-13 Volley Jaraco As – Mavoc Mechelen Eerste Divisie A

2011-03-12 Volley VC Helios Zonhoven – La Chaîne Orp Eerste Nationale

2011-03-04 Zaalvoetbal ZVC United Tongeren – ZVC Onbetong Tongeren Derde Nationale B

2011-03-01 Basket Hasselt BT – Runkster Dames Tweede Landelijke A

2011-02-26 Basket Basket Tongeren – K-Kontrol Lommel Derde Nationale B

2011-02-20 Volley Datovoc Tongeren – VBC Zandhoven Eredivisie

2011-02-19 Volley VTI Blok Hasselt – Volley Lint Eerste Divisie A

2011-02-12 Basket Bilzerse BC – Cristal Alken Eerste Provinciale

2011-02-12 Volley Warsco Units Eisden B – GOVOC Ophoven – Geistingen Beker van Limburg Provinciaal Halve Finale

2011-02-08 Handbal Topsportschool – United HC Tongeren Junioren Junioren A

2011-02-05 Volley DV Hasselt – VDK Gent Dames Eredivisie

2011-02-05 Volley DV Hasselt – VC Camba Geel Tweede Divisie A

2011-01-29 Volley Kivola Riemst – Axor Bocholt Eerste Divisie A

2011-01-29 Handbal Pentagoon Kortessem – United HC Tongeren Dames Tweede Nationale

2011-01-27 Basket Basket Tongeren – KBBC Zolder Beker van Limburg Halve Finale

2011-01-22 Handbal Kreasa Houthalen – HV Arena Hechtel Tweede Nationale

2011-01-22 Volley VC Tongeren – Kivola Riemst Eerste Provinciale

2011-01-18 Handbal Topsportschool – Sporting Nelo Junioren Junioren A

2011-01-16 Volley Warsco Units Eisden – Skill Volley Club Tournai Eerste Nationale

2011-01-15 Atletiek AC Alken Veldloop Limburgs Cross Criterium

2011-01-13 Basket Stevoort BBC – Nieuwerkerken BC Tweede Landelijke B

2011-01-08 Volley Hevoc Hees – De Mitters Wespelaar Eerste Divisie A

2011-01-07 Zaalvoetbal Pibo Tongeren – ZVK Proost Lier Beker van België Zestiende Finale