2013

2013-01-04 Basket Hasselt BT – Black Sheep Diepenbeek Eerste Provinciale

2013-01-06 Voetbal S.K. Moelingen – Torpedo Hasselt Eerste Provinciale

2013-01-12 Voetbal SK Tongeren – RC Hades Eerste Provinciale

2013-01-16 Volley Datovoc Tongeren – Dauphines Charleroi Eredivisie

2013-01-19 Basket Basket Tongeren – Sint Jan Antwerpen Tweede Nationale

2013-01-20 Handbal United HC Tongeren – Kras Volendam Beneliga

2013-01-24 Basket Hasselt BT – Stevoort BBC B Eerste Provinciale

2013-01-26 Volley Kivola Riemst – Barbar D’X-elles Eerste Nationale

2013-02-01 Zaalvoetbal ZVC X Borgloon – ZVC Onbetong Tongeren Futsal Derde Nationale B

2013-02-03 Volley Uvoc Uikhoven – Cristal Alken Jeval Eerste Divisie A

2013-02-08 Zaalvoetbal Pibo Tongeren – ZVC Mannschaft Kortessem
Futsal Tweede Nationale B

2013-02-10 Voetbal KVK Wellen – KSK Tongeren Eerste Provinciale

2013-02-16 Voetbal Spouwen-Mopertingen – KFC. Oosterzonen Bevordering C

2013-02-17 Voetbal Waltwilder V.V. – Eendracht Termien Eerste Provinciale

2013-02-23 Basket Stevoort BBC – Basket Lummen Tweede Landelijke B

2013-02-24 Volley Datovoc Tongeren – VC Oudegem Eredivisie

2013-03-02 Volley Sparvoc Lanaken – KVC Racing Genk Eerste Divisie A

2013-03-03 Voetbal VC Kesselt – Calcio Genk Derde Provinciale B

2013-03-08 Basket Hasselt BT – Bacma Maaseik Eerste Provinciale

2013-03-09 Basket Basket Tongeren – CEP Fleurus Tweede Nationale

2013-03-10 Voetbal Alt Hoeselt – Bilzen VV Tweede Provinciale B

2013-03-13 Volley Datovoc Tongeren – Hermes Volley Oostende Eredivisie

2013-03-16 Voetbal K.MR. Biesen – R. Marloie Sport Derde Nationale B

2013-03-16 Volley Kivola Riemst – Real Dames Wetteren Eerste Nationale

2013-04-20 Voetbal Tongeren DV – KMR Biesen Derde Nationale B

2013-04-27 Basket Prov Stars 2013 Prov Stars

2013-04-28 Voetbal SK Munsterbilzen – Union Rutten Vierde Provinciale D

2013-05-04 Voetbal Stormvogels Rosmeer – GT Lommel Kolonie Eindronde Vierde Provinciale

2013-05-08 Voetbal Vlijtingen VV – Waltwilder V.V. Eindronde Eerste Provinciale

2013-05-11 Voetbal Victoria ’s Herenelderen – Genk VV Eindronde Derde Provinciale

2013-05-11 Voetbal Waltwilder V.V. – Vlijtingen VV Eindronde Eerste Provinciale

2013-05-16 Voetbal Lanaken VV – Runkst V.V. Eindronde Derde Provinciale

2013-05-18 Voetbal Vlijtingen VV – FC Katelijne-Waver Interprovinciale Eindronde

2013-05-19 Voetbal KMR Biesen – Ven Maaseik Eindronde Vierde Provinciale

2013-05-20 Voetbal Eendracht Henis –Calcio Genk Eindronde Derde Provinciale

2013-05-26 Rugby RC Hasselt – RC Hamme Afdeling VR2

2013-07-28 Wielrennen Aspiranten Zussen 12-13-14 jaar

2013-07-31 Voetbal Eendracht Henis – KRC Genk Beloften Oefenwedstrijd

2013-08-06 Voetbal Spouwen-Mopertingen – Patro Eisden Maasmechelen Oefenwedstrijd

2013-08-07 Wielrennen Juniores Herderen Juniores

2013-08-10 Voetbal KSV Hoeselt – Rivo Riemst Beker van Zuid-Limburg

2013-08-15 Basket Hasselt BT – Basket Tongeren Beker van Vlaanderen

2013-08-17 Voetbal FC Herderen-Millen – Bilzen VV Beker van Zuid-Limburg

2013-08-21 Wielrennen Nieuwelingen Mopertingen Nieuwelingen

2013-08-24 Handbal Eurotech Bevo – Red Boys Differdange Ambiorix Cup Tongeren

2013-08-25 Voetbal S.K. Moelingen – Stormvogels Rosmeer Beker van Zuid-Limburg

2013-08-26 Wielrennen Juniores Mal Juniores

2013-08-27 Wielrennen Nieuwelingen Zussen Nieuwelingen

2013-09-01 Wielrennen Nieuwelingen Rosmeer Nieuwelingen

2013-09-04 Voetbal Vlijtingen VV – ESK Leopoldsburg Vierde Nationale C

2013-09-07 Basket Basket Tongeren – K-Kontrol Lommel B Eerste Provinciale

2013-10-02 Volley Datovoc Tongeren – Oudegem VC Liga A

2013-10-05 Volley Kivola Riemst – VC Zoersel Beker van België

2013-10-06 Volley Wevoc Wellen – Gimm- e Waasland Kruibeke Vlaamse Beker

2013-10-09 Volley Datovoc Tongeren – M.Siks Blaasveld Liga A

2013-10-11 Zaalvoetbal Pibo Tongeren – USM CILE Grâce-Hollogne
Futsal Tweede Nationale B

2013-10-16 Volley Kivola Riemst – Richa Michelbeke Beker van België

2013-10-18 Basket Bilzerse BC – Basket Tongeren Eerste Provinciale

2013-10-27 Basket Basket Tongeren – Soba Antwerpen Beker van Vlaanderen 1/16e Finale

2013-11-02 Volley Cristal Alken Jeval – Uvoc Uikhoven Eerste Divisie A

2013-11-06 Volley Datovoc Tongeren – M.Siks Blaasveld Beker van België

2013-11-09 Basket Stevoort BBC – Hasselt BT Tweede Landelijke A

2013-11-10 Handbal United HC Tongeren – Handball Esch Benelux Liga

2013-11-16 Voetbal Spouwen-Mopertingen – Vlijtingen VV Bevordering C

2013-11-17 Basket Basket Tongeren – Beverlo BBC Eerste Provinciale

2013-11-23 Volley Mavo Dilsen-Stokkem – Axor Bocholt Tweede Divisie A

2013-12-14 Volley Sparvoc Lanaken – Bevo Geetbets Eerste Divisie A

2013-12-19 Basket BC Maasmechelen – Soba Antwerpen Beker van Vlaanderen 1/8e Finale

2013-12-21 Volley Jaraco As – Volley Haasrode Leuven Liga B