2014

2014-01-11 Volley Hoevoc Hoeselt – VTI Blok Hasselt B Eerste Provinciale

2014-01-18 Volley Warsco-Units Eisden – Stalvoc Beverlo Tweede Divisie A

2014-01-19 Basket Basket Tongeren – Bilzerse BC Eerste Provinciale

2014-01-25 Volley Mavo Dilsen-Stokkem – Mortsel VC B Eerste Divisie A

2014-01-29 Volley Datovoc Tongeren – Oxyjeunes Farciennes Liga A

2014-02-01 Volley VTI Blok Hasselt – Bevo Geetbets Eerste Divisie A

2014-02-08 Basket Bilzerse BC – Union Leopoldsburg Eerste Provinciale

2014-02-14 Zaalvoetbal Pibo Tongeren – ZVK Meeuwen Tweede Nationale

2014-02-15 Volley Sparvoc Lanaken – VTI Blok Hasselt Eerste Divisie A

2014-02-22 Handbal SPE Strovolos – United HC Tongeren Challenge Cup (gespeeld in Tongeren)

2014-02-23 Volley Uvoc Uikhoven – Cristal Alken Jeval
Eerste Divisie A

2014-03-01 Basket Basket Tongeren – KBBC Zolder Eerste Provinciale

2014-03-02 Volley Datovoc Tongeren – Oxyjeunes Farciennes Liga A

2014-03-08 Volley Kivola Riemst B – Sparvoc Lanaken A Beker van Limburg Dames Provinciaal Halve Finale

2014-03-09 Volley Kivola Riemst – Hevoc Hechtel-Eksel Beker van Limburg Heren Provinciaal Halve Finale

2014-03-16 Basket Hasselt BT – Stevoort BBC Tweede Landelijke A

2014-03-16 Volley Kivola Riemst – VC Mosan Yvoir Liga B

2014-04-04 Volley Mavo Dilsen-Stokkem – Warsco-Units Eisden Tweede Divisie A

2014-04-05 Voetbal Vlijtingen VV – Lyra Vierde Klasse C

2014-04-11 Paardensport LRB Jumping Vlijtingen

2014-04-12 Volley Cristal Alken Jeval – Wevoc Wellen Eerste Divisie A

2014-04-27 Volley Kivola Riemst – Richa Michelbeke Liga A – Liga B Barragewedstrijd

2014-05-03 Handbal United HC Tongeren – HC Atomix Superliga

2014-05-05 Wielrennen Wielrennen Mal Elite Z/C -U23 Elite Z/C -U23

2014-05-11 Voetbal Spouwen-Mopertingen – FC Ganshoren Interprovinciale Eindronde

2014-05-14 Voetbal Waltwilder V.V. – Eendracht Termien Eerste Provinciale Eindronde

2014-05-18 Paardensport Eventing Tongeren

2014-09-27 Basket Basket Tongeren – Stevoort BBC Tweede Landelijke B

2014-10-11 Volley Kivola Riemst Dames B – Volley Haasrode-Leuven B Tweede Divisie A

2014-10-18 Volley Kivola Riemst – Hermes Oostende Liga A

2014-10-25 Volley Sparvoc Lanaken – V.C. Kasterlee Eerste Divisie A

2014-11-08 Volley Datovoc Tongeren – Amigos Zoersel Liga Acode>

2014-11-16 Basket Hasselt BT – BBC T&T Turnhout Tweede Landelijke B

2014-11-22 Volley Kivola Riemst – Datovoc Tongeren Liga A

2014-11-29 Volley Jaraco As – M.Siks Blaasveld Liga B

2014-12-06 Volley Schovoc Beverst – Sparvoc Lanaken Eerste Provinciale

2014-12-13 Volley Kivola Riemst – Barbar Girls” Liga A

2014-12-17 Basket Basket Tongeren – Antwerp Giants B” Beker van Vlaanderen Kwart Finale

2014-12-20 Volley Kivola Riemst – VC Oudegem Liga A